Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Σ
Untitled Document

  , , -          , .

         .

, .

  18 . -   , 19:30       .

20. 02 2018 ,   .

 

:  1220  
: 06.02.18

Настани

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Јул 6 Годишнина од формирањето на првата востаничка чета во с. Велгошти

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©