Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ 04.02.2018
Untitled Document

      04.02.2018 , ( , , ) , .

08:00 16:00   06.02.2018 (), , , 046/262-492. 

 . , .

, , ( ), .

 

:  409  
: 06.02.18

Настани

Апр 24 Јубилеј: 140 години од рагањето на Христо Узунов и Патронен празник на ОУ "Христо Узунов"

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©