Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣȣ ,
Untitled Document

.

. .

̣ „“ „“ , 13 2.

„. “, .

:  1218  
: 04.02.18

Настани

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©