Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
-
Untitled Document

, Regent Hospitality , . , . , , . , 70% , . .

... (pdf doc.)

:  1293  
: 26.01.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©