Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Ō - Σ
Untitled Document

„ “, „ “ , . „ 20- 20- “ - .

, , „“ . „ 20- 20- “.

, 12:00 , „“, 13:00 ( ) , , .

, , 19- „“, .

:  120  
: 14.01.18

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©