Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, - , , . .

- , , . , , . , , . , , , . .

蠠 , . , 2019 .

:  160  
: 12.01.18

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©