Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, 2018 . , , . .

, , . 20 , 10 , 6 4 .

:  1291  
: 11.01.18

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©