Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

2018 , ,

, 31.12.2017 , , .

( , ).

, .

. .

15 .

:  296  
: 11.01.18

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©