Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Ō ӏ Ō ,, ˣ Ȕ-
Untitled Document

.

, , , .

.

. . 57, 6000 , 09.02.2018 13 .

:  238  
: 03.01.18

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©