Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Σ 2018-
Untitled Document

2018 . , .

- . , 3.520 51 . , , , . , , - , .

, , , .

- , , , . , , 弝 , .

10.000

:  608  
: 02.01.18

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©