Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
,
Untitled Document

, . , , . Dj Jane.  

„ 20- 20- “.

ğ , 21:00 .

„ 20- 20- “. 7- , , 13-, 19- , . 

:

:  127  
: 02.01.18

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©