Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
,
Untitled Document

, , . 2018- , .

, , 20- 20- ē .

- . , . , 2018- , .

. - , , , OhridSUPERSTAR Dj Regie Rulles. , .

- , . . , .

, . Dj Jane, , , .

:  319  
: 01.01.18

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©