Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, - !!

, , ,    .

       , 29-   „ 20- 20- “.

 City Palace    18:00 , . - , , .

 075/45 32 94  > od20do20oh@gmail.com  

:  1224  
: 25.12.17

Настани

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Јул 6 Годишнина од формирањето на првата востаничка чета во с. Велгошти

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©