Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ .
Untitled Document

. 1366 , 600 .

.

:  329  
: 22.12.17

Настани

Мар 22 Светски ден за заштита на водите

Апр 7 Светски ден на здравјето

Апр 8 Меѓународен ден на Ромите

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©