Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

5 , .

    .

. .

17.00 , 24 2017 : cso.democracy@aldaintranet.org

() , () ().

 

:  183  
: 19.12.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©