Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

25 2017 .

:

- ,

-

-

- , , 2017 .


, .

25 2017 .

.046-230-175

:  155  
: 15.12.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©