Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
“
Untitled Document

16. 12 2017 () 09-13 . „ “- „ “ . „ “ „ “ . „ “, . „ “ .

, „ “ „ “ .

:  1318  
: 15.12.17

Настани

Дек 21 Ден на настава на турски јазик

Дек 21 Патронен празник на ОУ „Кочо Рацин“

Дек 31 Дочек на Нова Година

Календар на настани

Актуелни информации

------------------------------


------------------------------2018

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©