Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ ,
Untitled Document

- , . , „“ .

(pdf)

:  351  
: 13.12.17

Настани

Апр 7 Светски ден на здравјето

Апр 8 Меѓународен ден на Ромите

Апр 24 Патронен празник на ОУ Христо Узунов

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©