Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ - -
Untitled Document

, . - , 20:00 .

, , 20:00 , .

:  1232  
: 08.12.17

Настани

Јун 29 Меѓународен филмски фестивал

Јул 3 Свети Наум Охридски Чудотворец

Јул 6 Годишнина од формирањето на првата востаничка чета во с. Велгошти

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©