Ohrid - City of UNESCO
 

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

, .

, , - .
. . , .

,  , .

:  1255  
: 07.12.17

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©