Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
,
Untitled Document

, . 16:00 , 22

, „“ . „“, „“ .

(), . , 60 .

25 , .

:  1312  
: 01.12.17

Настани

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Ное 22 Ден на албанската азбука

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©