Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Ł
Untitled Document

, - ". ", . - . - .

, , , , .

.

 .

:  1250  
: 15.11.17

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©