Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
œ
Untitled Document

, . , .

" " . 3 , 2.400.000 , 500.000 .

, , .

:  177  
: 07.11.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©