Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
֓
Untitled Document

, , 7. - . , , .. .

, .  

:  1250  
: 07.11.17

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©