Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

. , , , 19:30 .

, , . , .

, , , , .

, , . .

:  455  
: 03.11.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©