Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
23.-
Untitled Document

, , 23.- , , .

23 1893 , , , , () - (). , .

1903 , .

: www.ohrid.gov.mk

:  1728  
: 23.10.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©