Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, , . , „ “ , , „ “ , . „ “, „ “ - „ “ „ “ .

- . „ - “ , „ - “ 10 , - , ༝ .

, .

- , , , . . , , , , , - .

„ “ , „ “ . , .

„“ „ “ , „ “ , . , , .

- - „“ „ “. , - .

, , .   , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  309  
: 12.10.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©