Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ē
Untitled Document

, 40- , „“ . , . , .

- 弝 . 40 , 50 , 100 , 3000 , - .

, , .


: www.ohrid.gov.mk

:  570  
: 04.10.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©