Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

„, “ , „ “. , , 22 () . , 11.00 , .

, , . 11 13 „ “, „ “ „ “ „“, „“ „ “ „ “ „ “ „ “ .
.

, , 弝 .

: www.ohrid.gov.mk

:  201  
: 20.09.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©