Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

蝓 , ( , 19.09.2017 .) 19 30 . .

, , , .
, , , . . , .

: www.ohrid.gov.mk

:  387  
: 18.09.17

Настани

Мај 24 Ден на сесловенските просветители

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Календар на настани

Актуелни информации

1000 ȣ


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©