Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
UNDP ȣ
Untitled Document

„- “ UNDP. ,

10 - . :

  • -
  • -

, 6 , 6.200 20 , , . - .

www.ohrid.gov.mk .

(), () -, 2017 , , 14.09.2017- :

͠


-

- , “ ” 6 () , - .

„- “ 20 () , 6 () , - .

- 6.200,00 , .

- :

- 29 ;
- ;
- 6 ;
- ;
- ;
- ;
- ;
-

:

- (5)
- (5)

„- “ - 14.09.2017- 20.09.2017 .

, - .

„- “ - -, „- “, - - , .

- .

: www.ohrid.gov.mk

:  1376  
: 14.09.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©