Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. ţ Σ
Untitled Document

.. , , . , . , , 3 , 8 , , , . , , ,

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1280  
: 07.09.17

Настани

Окт 18 Патронен празник на ОУТУ „Ванчо Питошески“

Окт 23 Ден на македонската револуционерна борба

Ное 7 Ден на ослободувањето на Охрид

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©