Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
. ȣ
Untitled Document

.. " ", .. "", . "". . , , , , ". " " ", "". 3 9 , 6 .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1255  
: 06.09.17

Настани

Авг 23 Меѓународен хорски фестивал

Авг 25 Охрид фест„Охридски трубадурии“

Сеп 8 Ден на независноста на Република Македонија

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©