Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
֓ ȣ ғ
Untitled Document

4 2017 31 , ( , , , ).
 
. .
 
: . ("") .. " ".
 
: 02/309 77 66 www.elkolekt.mk

...

: www.ohrid.gov.mk

:  1301  
: 04.09.17

Настани

Ное 22 Ден на албанската азбука

Ное 29 Меѓународен ден на децата

Дек 3 Светски ден на лицата со хендикеп

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©