Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

07.09.2017 () 11,00 . , 74- 11.09.2017 () 11,00 .
.
: www.ohrid.gov.mk

:  225  
: 04.09.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©