Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

(02.09 2017) , , , .
, .

(02.09 2017) 9:45 10:00 .
.

: www.ohrid.gov.mk

:  1237  
: 31.08.17

Настани

Јул 31 Едриличарска регата

Авг 2 Илинден- Ден на Републиката

Авг 9 Свети Климент Охридски - летен

Календар на настани

Актуелни информации


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©