Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
,,
Untitled Document

- ,, ”, , ,,” . .

- . „“. , . .
. , , , , , . . . , . , . .
, , „ “ , , „“ . , .
. .
, , - .

,,” , . , , , ,,”, .

: www.ohrid.gov.mk

:  487  
: 27.08.17

Настани

Апр 24 Јубилеј: 140 години од рагањето на Христо Узунов и Патронен празник на ОУ "Христо Узунов"

Мај 1 Меѓународен ден на трудот

Мај 7 Ден на Службата за безбедност

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©