Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

. , , BESCOLA, 7 , , . . 2 , 10-12 .

, . , 27 , , .

: www.ohrid.gov.mk

:  279  
: 22.08.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 21 Годишнина од смртта на Коста Абраш

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©