Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ȣ
Untitled Document

  ,  17 20 ,   Ohrid craft expo , , .
(, ,,, , , ) .
     Ohrid craft expo   .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  208  
: 21.08.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©