Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

, , . , , , . .

- , , . . , 22, 15 7 . , „ “, .

, , , . 31. .

: www.ohrid.gov.mk

:  243  
: 20.08.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©