Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

31, , 22 , .. , .

, , , .

- . . , . 2006 11 . - .

.

: www.ohrid.gov.mk

:  278  
: 19.08.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©