Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
31.
Untitled Document

31. , 19 „ “ , 30 . 12 , 17 30 - .

- , , , . .
22 15 7 , , , , , , , , , . , () .
1954 1962 . , , , -
.

. , .

: www.ohrid.gov.mk

:  361  
: 17.08.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©