Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

Јавен оглас

Линкови

::
Ō Σ
Untitled Document

.. " ", , . " " . " " . "", .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  50  
: 11.08.17

Настани

Авг 19 ОХРИДСКИ ПЛИВАЧКИ МАРАТОН

Сеп 8 Ден на независноста на РМ

Сеп 21 Меѓународен ден на мирот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©