Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Untitled Document

„. “, , 2016/17.

. . . . , . . , , . , . . . . è ; . , . , . , 弝 , . , , .

, .

, 2016/17.

: www.ohrid.gov.mk

:  347  
: 10.08.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©