Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Γ ғ
Untitled Document

„ “, , „ “ . ,, , .

„“ „ “ , . - , . - , , , .

30.000, , „ “ 13 „ “ .

pdf „ “ -

: www.ohrid.gov.mk

:  229  
: 10.08.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©