Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
Untitled Document

- , , 12 2017 , ( )
      05    08 .     1500    . . .
12 () , .
, .
, .

: www.ohrid.gov.mk

:  1275  
: 09.08.17

Настани

Сеп 28 Меѓународен ден на Бошњаците

Окт 6 Годишнина од смртта на Цар Самоил

Окт 7 Европски ден на туризмот

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©