Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
Ohrid Calling
Untitled Document

Ohrid Calling 1- 4- , AFROJACK HARDWELL.

- , Ohrid Calling , , , .

, .

- . Skopje Calling . , , , .

1 AFROJACK, Hardwell, 4 . .

: www.ohrid.gov.mk

:  952  
: 27.07.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©