Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
.. ֓
Untitled Document

.. " ", , . , , .. , .
 
, ". " . "", , .
 
.
 
, , , ̣ "" .. "", , .
 
"", "", . .

...

: www.ohrid.gov.mk

:  504  
: 27.07.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©