Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации


360

::
ȣ ȣ ғ
Untitled Document

„ “ 13 16 2017 , „“ 4 7 2017 .

, , , , , .

„ “ , -mail: info@ohiridler.com 046 230 175.

: www.ohrid.gov.mk

:  313  
: 27.07.17

Настани

Јан 19 Богојавление - Водици

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Јан 20 ОД 20-ТИ ДО 20-ТИ - СИТЕ ВО ОХРИД

Календар на настани

Актуелни информации

Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©