Ohrid - City of UNESCO

Локална самоуправа

Додатни информации

::
ȣ Γ
Untitled Document

, „ “, . „ “ - , „“ , , „“ .

 

: www.ohrid.gov.mk

:  559  
: 07.07.17

Настани

Мај 31 Светски ден на борба против пушењето

Јун 5 Ден на екологијата

Јун 21 Ден на Охридското езеро

Календар на настани

Актуелни информации

1000 ȣ


Информации од урбанистичката сфера

Информации за даночни обврзници

Корисни линкови


360

 

Copyright Општина Охрид - 2005. Сите права се задржани©